Angajam Expert identificare si gestionare grup tinta regiunea Sud-Vest (Mehedinti+ Gorj+ Valcea+ Olt+ Dolj)

Responsabilitati principale:

– Identifica, selecteaza si mentine grupul tinta in proiect

– Realizeaza lunar raportarea propriei activitati, conform solicitarilor POCU

Cerinte:

  • Diploma de licenta
  • Minimum 10 ani experienta profesionala specifica ca Expert identificare si gestionare grup tinta in proiecte, demonstrabila prin:
  • Carte de munca/ Extrase Revisal
  • CIM-uri
  • Fise de post
  • Adeverinte de la locurile de munca

  • Activitatea se va desfasura pe teren si la sediul companiei in Bucuresti, zilnic, 8h/zi.

Pentru transmiterea candidaturii, va rugam sa ne inaintati sub titlul “Candidatura Expert GT SV POCU”,  la adresa office@power.ro: CV-ul in format Europass, cu toate rubricile completate, impreuna cu documéntele mentionate anterior la rubrica Cerinte (intr-un singur pdf, scanate in ordine cronológica si grupate pe locuri de munca).

Termen limita primire candidaturi: 31.03.2018, 17:00.

Vor fi contactati in vederea interviului doar candidatii care au raspuns complet solicitarilor de mai sus.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Buy now