Angajam Coordonator proiecte POCU si Coordonator proiecte Erasmus

Cautam colegi noi

Angajam Coordonator proiecte POCU
Angajam Coordonator proiecte Erasmus

Responsabilitati principale:
– Coordoneaza, planifica, organizeaza si asigura implementarea activitatilor din proiecte;
– Identifica sarcinile, stabileste obiectivele si termenele in conformitate cu documentele de referinta ale proiectelor;
– Realizeaza lunar raportarea tehnica si financiara a activitatii, conform solicitarilor POCU/ Erasmus+ si procedurilor interne ale companiei;

Cerinte:

  • Diploma de licenta
  • Limba engleza- nivel C1
  • Minimum 5 ani experienta profesionala specifica de Management/ Coordonare in proiecte POSDRU- POCU/ Erasmus, demonstrabila prin:
  • Carte de munca/ Extrase Revisal
  • CIM-uri
  • Fise de post
  • Adeverinte de la locurile de munca

Activitatea se va desfasura la sediul companiei in Bucuresti, zilnic, 8h/zi.

Pentru transmiterea candidaturii, va rugam sa ne inaintati sub titlul “Candidatura Coordonator POCU” sau “Candidatura Coordonator proiecte Erasmus” (in functie de pozitia pentru care aplicati), la adresa office@power.ro: CV-ul in format Europass, cu toate rubricile completate, impreuna cu documentele mentionate anterior la rubrica Cerinte (intr-un singur pdf, scanate in ordine cronologica si grupate pe locuri de munca).

Termen limita primire candidaturi: 11.01.2019, 17:00.

Vor fi contactati in vederea interviului doar candidatii care au raspuns complet solicitarilor de mai sus.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Buy now